József, 55 éves társkereső Baja
Magamról
Megbízható, hűséges, nagy munkabírású ember vagyok. A bak csillagjegyben foglaltak nagyjából igazak rám. Nem iszom, nem dohányzom.
Érdeklődési köröm: az irodalom és a politika. Szabadidőmben európai filmeket nézek. Intenzíven foglalkozom a szőlő és a bor kérdésével.
Érdeklődési köröm: az irodalom és a politika. Szabadidőmben európai filmeket nézek. Intenzíven foglalkozom a szőlő és a bor kérdésével.
Milyen társat keresek?
Szeretnék megismerkedni egy 30 és 50 év közötti nővel.
Adataim
- Nem: Férfi
- Életkor: 55
- Névnap: március 19.
- Város: Baja társkereső
- Anyanyelv: Magyar
- Csillagjegy: Bak
- Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
- Szexuális irányultság: Heteroszexuális
- Romantika: Romantikus
- Magasság: 172 cm
- Testsúly: 68 kg
- Hajszín: Barna
- Szemszín: Zöld
- Dohányzás: Nem dohányzom
Komoly társkereső - Páratlan
József felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Fényképes társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.
Ingyenes regisztrációMai kedvenc szerelmes idézetem
Kérdezd meg tőle, hogy mi a kedvenc szerelmes idézete.
Videók
Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc videói, mik a kedvenc zenéi a Youtubeon.
Ideális partnerem
Kedvenceim
Társkeresőről
- Regisztrált: Belépve láthatod
- Elérhető volt: Belépve láthatod