Borbala58 éves
Parajd (Románia)
Kit keresek?
Olyan partnert keresek, aki hasonló értékeket és jellemvonásokat képvisel, mint jómagam.
- Nem kell, hogy tökéletes legyél, hiszen én sem vagyok az. A hibák és az egyedi tulajdonságok teszik egy kapcsolatot gazdagabbá és izgalmassá. Az őszinte és elfogadó hozzáállás segíthet abban, hogy a kapcsolatunk mélyebb és kölcsönösebb legyen.
- Pozitívnak értékelem, ha nyitott és érdeklődő személy vagy, aki mindig készen áll a fejlődésre és a tanulásra. Jól összeillenénk, ha Te is sportos és egészséges életmódot folytatsz, és igyekszel jó formában maradni.
- Fontos számomra az általános műveltség, a helyesírás. Kedvelem a jókedvű és pozitív személyiséget, aki partner lehet a munkában és a szabadidő eltöltésében is.
Tartós és mély kapcsolatot keresek, nem felszínes kalandokat.
- Az olyan kizáró tényezők, mint az elhízottság, dohányzás és alkoholizmus nem illenek az általam keresett férfi képéhez.
Összességében, olyan férfit keresek, aki mellém áll és akivel egy egyenrangú kapcsolatot tudunk kialakítani.
Mottóm
Ma már bölcsebb vagyok talán kicsivel. Megtanultam én is a leckét. Ma már talán én is jobb emberré váltam. Ma már megtanultam, hogy a szavak csupán a megfoghatatlannal egyelőek, míg a tettek, azok mindig tényközlőbbek lesznek, bárhogyan is történjenek. … Nem hiszek az ígéretekben, csak abban, aki mellettem van. Mert aki szeret, az nem enged. Mert a szeretet nem enged. "(Mounaji Barbi)
Magamról
Szia! Én egy sokoldalú és művelt nő vagyok, kreatív vállalkozó szellemű, ha a szükség megkívánja gyakorlatias. Az életet színesnek és különlegesnek élem meg, nyitott vagyok az új dolgokra és a kihívásokra.
Vidám és energikus vagyok, mindig igyekszem az élet pozitív oldalát látni.
Szeretem az érzelmes pillanatokat, az olvasást és a kultúrát. Szép hivatásom van és munkámban örömömet lelem, de rendszeresen szabadidőt is szentelek kikapcsolódásra, szórakozásra. Szeretek együtt lenni a barátaimmal, jókat beszélgetni, kirándulni a természetbe. Az utazás hobbim (egyben szakmám is). Imádok múzeumokba látogatni, előadásokat és koncerteket hallgatni. Számtalan dolog érdekel, és mindig nyitott vagyok a tanulásra.
Azt hiszem, hogy egy párkapcsolatban a bizalom, az együttműködés és az egymásra hangolódás a legfontosabb.
Ha szimpatikus vagyok és úgy érzed, hogy hasonló az értékrendünk, akkor írjál nekem.
Adataim
Külsőm
Hátterem
Családi helyzetem
Szokásaim
Kedvenceim
Kedvenc szerelmes idézetem
Nem feltétlenül szükséges, hogy férj és feleség minden területen és minden apróságban egyetértsenek. Épp a különbözőség lehet vonzerő. A szerelem alapja némelykor a másság.— Csőgl János
Olykor mindannyian kudarcot vallunk. A botlásainkból tanulunk. Majd tanítjátok egymást, ha fáj is néha. A szerelem sok sebet begyógyít.— Danielle Steel
Nincs kockázat a szerelemben, és ezt te is meg fogod tanulni. Az emberek évezredek óta keresik és megtalálják egymást.— Paulo Coelho























































